UBEZPIECZENIE FLOTY SAMOCHODOWEJ


Sprawdź, ile rocznie zaoszczędzisz
ubezpieczając u nas swoją flotę:

Ilość pojazdów

Arrow down

Jak kupić ubezpieczenie?

Obliczasz składkę

Proces wyliczenia składki za ubezpieczenie nie zajmie Ci więcej niż 60 sekund!

Wybierasz ofertę

Czytelny system porównywania ofert wiodących Ubezpieczycieli, pozwoli Ci wybrać najlepszą ofertę!

Zamawiasz i płacisz

Po wysłaniu wniosku czekasz na akceptację, otrzymujesz na e-mail polisę online, którą samodzielnie opłacasz przelewem!

x zwiń

Jak otrzymam polisę?

1
Wypełnij i wyślij wniosek
Wypełnij i wyślij wniosek

Po wybraniu oferty konieczne jest wypełnienie wniosku, na podstawie którego zostanie wystawiona polisa.

2
Poczekaj na akceptację oferty przez naszego agenta
Poczekaj na akceptację oferty przez naszego agenta

Po pomyślnej ocenie ryzyka i weryfikacji wprowadzonych we wniosku danych, Twoja polisa będzie gotowa do realizacji o czym na bieżąco będziesz informowany przez SMS i "monitoring zamówienia".

3
Odbierz skan polisy i zapłać przelewem
Odbierz skan polisy i zapłać przelewem

Na wskazany we wniosku e-mail zostanie wysłany skan polisy, który opłacasz samodzielnie przelewem, potwierdzenie zapłaty zaś wysyłasz na e-mail biuro@dlaprzewoznika.pl

4
Oryginał polisy wysyłany po otrzymaniu potwierdzenia
Oryginał polisy wysyłany po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty

Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, podpisany i opieczętowany oryginał polisy w wersji papierowej wysyłamy pocztą na wskazany we wniosku adres korespondencyjny.

Czym jest dlaPrzewoznika.pl?

Pierwsza w Polsce porównywarka ubezpieczeń skierowana bezpośrednio do przedsiębiorców trudniących się zarobkowym przewozem towarów - Przewoźników oraz przedsiębiorców wspomagających przewóz drogowy - Spedytorów. Dzięki kalkulatorowi w bardzo prosty i szybki sposób obliczysz oraz porównasz składkę za ubezpieczenie OC przewoźnika, OC spedytora, OC/AC samochodów wykorzystywanych w działalności przewozowej tzw. ubezpieczenie floty , a także zakupisz OC zawodowe przewoźnika potrzebne do uzyskania licencji transportowej.

Dlaczego dlaPrzewoznika.pl?

Wygodnie
Dzięki naszym kalkulatorom będziesz mógł w prosty i szybki sposób obliczyć, porównać i zapłacić za ocp przewoźnika , oc spedytora lub zakupić ubezpieczenie do licencji przewoźnika bezpośrednio ze swojego komputera, bez uciążliwego chodzenia i czekania w kolejkach.

Bezpiecznie
Portal dlaprzewoznika.pl przywiązuje szczególną uwagę do kwestii bezpieczeństwa, dlatego wszystkie Twoje dane wprowadzone w kalkulatorach są szyfrowane specjalnym protokołem SSL, zapewniającym najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie.

Elastycznie
Ceny za ubezpieczenie ocp oraz ubezpieczenia komunikacyjne dla przewoźników posiadających floty samochodowe składające się już od kilkunastu pojazdów są indywidualnie negocjowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne warunki!

Monitoring zamówienia

Sprawdź na jakim etapie jest twoje zamówienie!